English   Kontakt Os   Annoncering   Sitemap

Du kan netop nu se Wimbledon live på din computer. Følg de mange spænende tennis kampe fra Wimbledon 2011.
Se om Caroline Wozniacki endelig kan gå hele vejen, og vinde den store Grand Slam titel. Du har mulighed for at live streame Wimbledon igennem hele turneringen, ved bare at bruge de mange Wimbledon stream services der tilbydes. Det behøver ikke at koste dig noget - du kan eks. se Wozniacki live gratis

 REKLAME

 REKLAME

Gratis Live Streaming $oHomeTeam
PSG - Barcelona Live Stream | PSG - Barcelona Live Streaming | PSG - Barcelona Streaming

PSG - Barcelona Live Stream
Venskabskampe | 4. August 2012, 19:45 CET
* Landerestriktioner kan gælde for kampen


Bet365 og LiveGoals.com tilbyder vores brugere gratis LIVE streaming fra kampen PSG - Barcelona.

Alt du skal gøre er at logge ind på din Bet365 konto, hvorefter du gratis kan se kampen.

Har du endnu ikke en Bet365 konto?

Opret din konto HER og kom hurtigt igang med gratis live streaming ...


    Se Paris St Germain - FC Barcelona her!

    Kom hurtigt igang med LIVE streaming af fodbold online
1. Gå til Bet365 og opret en gratis konto.

2. Log ind på din konto og klik på LIVE-STREAMING.
    (du finder linket oppe i venstre hjørne)

3. Når du klikker på linket åbner der sig et vindue med alle
    LIVE-STREAMS

4. Vælg en kamp og se den. Du kan hurtigt oprette en KONTO HER.




Bet365 tilbyder alle nye brugere en 100% sign up bonus op til 1000 kr.

Hvis du endnu ikke har en konto hos Bet365, så grib muligheden for at snuppe dine gratis penge nu.


Få din bonus HER!


Disclaimer

* IMPORTANT NOTICE — livegoals.com in partnership with bet365 offer over 40,000 live streamed events per year. However, please note that the intellectual property rights to stream such events are usually owned at a country level and therefore, depending on your location, there may be certain events that you may be unable to view due to such restrictions. Prior to joining bet365 and funding your account therefore in order to view any particular event via the bet365 live stream, you are strongly advised to first check with bet365 that, given your country location, you would be eligible to view the live streamed event in question. bet365's contact details can be found by clicking here, then clicking 'Services' at the top right of the page, and then choosing the 'Contact Us' option.


Gratis Live Streams

  Fri 24. October

13:00 | Valencia, Spanien
  Murray - Anderson

13:30 | U21 Ligi, Gr. Super Lig
  Kardemir Karabukspor - Akhisar Belediye Genclik VE Spor

13:30 | Tour Finaler Singapore, Singapore, Rød Gruppe
  Halep - Ivanovic

13:30 | U21 Ligi, Gr. Super Lig
  Kasimpasa - Torku Konyaspor

14:00 | Basel, Schweiz
  Goffin - Raonic

14:20 | Valencia, Spanien
  Ferrer - Bellucci

15:00 | Wischaja League
  Ural - Arsenal Tula

15:30 | Indian Super League
  Mumbai City FC - Northeast United FC

15:40 | Valencia, Spanien
  Chardy - Carreno-Busta

16:00 | Basel, Schweiz
  Becker - Karlovic

16:00 | Córdoba, Argentina
  Bagnis - Podlipnik-Castillo

17:20 | Córdoba, Argentina
  Trungelliti - Gonzalez

17:30 | Süper Lig
  Kardemir Karabük - Akhisar Bld Spor

18:00 | 1. HNL
  NK Zagreb - NK Zadar

18:00 | Basel, Schweiz
  Coric - Nadal

18:00 | 1. Division
  Belchatow - Gornik Zabrze

18:00 | Virsliga
  FK Liepaja - FS Metta/Lu

18:00 | 1. Liga
  C. Budejovice - SK Slavia Prag

18:00 | 1. Liga
  Vysocina Jihlava - Brno

18:30 | 2. Bundesliga
  Greuther Fürth - Frankfurt

18:30 | 2. Bundesliga
  Aalen - Union Berlin

18:30 | 2. Bundesliga
  RB Leipzig - Bochum

18:30 | Superligaen
  Silkeborg - FC Vestsjælland

18:30 | Erste Liga
  FAC Team für Wien - Mattersburg

18:30 | Erste Liga
  SV Horn - SC Lustenau

18:30 | Erste Liga
  Innsbruck - SKNV St. Pölten

18:30 | Erste Liga
  SV Kapfenberg - TSV Hartberg

18:40 | Córdoba, Argentina
  Ghem - Gonzalez

19:00 | Süper Lig
  Kasimpasa - Konyaspor

20:00 | Ligue 2
  Orleans 45 US - Creteil

20:00 | Ligue 2
  Sochaux FC - Laval

20:00 | Ligue 2
  Chateauroux - Tours

20:00 | Eredivisie
  Den Haag - FC Dordrecht

20:00 | Eerste Divisie
  FC Volendam - De Graafschap

20:00 | Valencia, Spanien
  Robredo - Andujar

20:00 | Basel, Schweiz
  Federer - Dimitrov

20:00 | Eerste Divisie
  Almere City FC - Helmond Sport

20:00 | Ligue 2
  AC Ajaccio - Valenciennes

20:00 | Ligue 2
  Angers - Clermont Foot

20:00 | Ligue 2
  Arles - Chamois Niort FC

20:00 | Ligue 2
  Brest - Gazelec Fco Ajaccio

20:00 | Ligue 2
  Nimes - Auxerre

20:15 | 1. Liga
  Bohemians 1905 - Slovan Liberec

20:30 | Bundesliga
  Werder Bremen - FC Köln

20:30 | Ligue 1
  Toulouse - Lens

20:30 | 1. Division
  Wisla Krakow - Podbeskidzie Bielsko Biala

20:30 | Pro League
  Lierse - Mechelen

20:30 | Erste Liga
  USK Anif - Linzer ASK

20:45 | Championship
  Fulham - Charlton Athletic

20:45 | Premier League
  Aberdeen - Motherwell

21:00 | Serie B
  Modena FC - Bologna

21:00 | Primera Division
  Celta de Vigo - Levante

21:30 | Primeira Liga
  Vitoria FC - Vitoria SC

21:45 | Córdoba, Argentina
  Cachin - Arguello

  Sat 25. October

01:00 | Primera Division, Apertura
  Nublense - Union Espanola

01:30 | Primera Division, Indledende turnering
  Belgrano - Rosario Central

02:00 | Major League Soccer
  Chicago Fire - Houston Dynamo

02:30 | Primera Division
  Jaguares - America

04:30 | Primera Division
  Santos - Unam Pumas

08:30 | Indonesien Superliga, Gruppe A
  Persipura Jayapura - Semen Padang

10:45 | Hyundai A-League
  Melbourne - Melbourne Heart

12:00 | Wischaja League
  Amkar Perm - FK Rostov

13:00 | Veikkausliiga
  Kuopio PS - Vaasa PS

13:00 | 2. Bundesliga
  Kaiserslautern - Düsseldorf

13:00 | 2. Bundesliga
  St. Pauli - Karlsruher

13:00 | Virsliga
  Skonto Riga - Ventspils

13:00 | Virsliga
  FK Jelgava - Jurmala

13:15 | Championship
  Millwall - Cardiff

13:30 | U21 Ligi, Gr. Super Lig
  Sivasspor - Caykur Rizespor

13:30 | U21 Ligi, Gr. Super Lig
  Fenerbahce - Genclerbirligi

14:00 | PrvaLiga
  Zavrc - Maribor

14:00 | Ligue 2
  Troyes - Dijon

15:00 | 1. HNL
  Istra 1961 - Slaven Belupo

15:00 | Serie B
  US Avellino - Lanciano

15:00 | Serie B
  Pro Vercelli - Perugia

15:00 | Süper Lig
  Sivasspor - Caykur Rizespor

15:00 | Wischaja League
  FC Torpedo Moskva - Kuban

15:00 | Serie A
  Empoli - Cagliari

15:30 | 1. Division
  Piast Gliwice - Jagiellonia Bialystok

15:30 | Indian Super League
  Delhi Dynamos FC - Club Chennai

15:30 | Bundesliga
  Dortmund - Hannover

15:30 | Bundesliga
  Augsburg - Freiburg

15:30 | Bundesliga
  Hoffenheim - Paderborn

15:30 | Bundesliga
  Hertha Berlin - Hamburg

15:30 | Bundesliga
  Eintracht Frankfurt - Stuttgart

15:30 | 1. Division
  Lechia Gdansk - Slask Wroclaw

16:00 | Championship
  Birmingham - Bournemouth

16:00 | Bundesliga
  Sturm Graz - Rapid Wien

16:00 | Championship
  Bolton - Brentford

16:00 | Championship
  Derby - Wigan

16:00 | Championship
  Brighton - Rotherham United

16:00 | Championship
  Ipswich - Huddersfield

16:00 | Championship
  Leeds United - Wolverhampton

16:00 | Championship
  Middlesbrough - Watford

16:00 | Championship
  Nottingham Forest - Blackburn

16:00 | Championship
  Reading - Blackpool

16:00 | PrvaLiga
  Publikum Celje - Kalcer Radomlje

16:00 | Segunda Division
  Mallorca - CE Sabadell

16:00 | PrvaLiga
  NK Domzale - NK Koper

16:00 | Primera Division
  Almería - Bilbao

16:00 | Allsvenskan
  Häcken - Gefle

16:30 | Eerste Divisie
  Venlo - RKC Waalwijk

17:00 | Superliga
  FK Radnicki Nis - FK Radnicki 1923

17:00 | 1. Liga
  Marila Pribram - Banik Ostrava

17:00 | Superligaen
  SønderjyskE - FC Midtjylland

17:00 | 1. Liga
  Hradec Kralove - Dukla Prague

17:00 | 1. Liga
  Jablonec - FK Teplice

17:00 | Ligue 1
  PSG - Bordeaux

17:45 | Super League
  Thun - Aarau

18:00 | PrvaLiga
  Nova Gorica - Olimpija Ljubljana

18:00 | Süper Lig
  Fenerbahce - Genclerbirligi

18:00 | 1. Division
  Pogon Szczecin - Cracovia

18:00 | Süper Lig
  Balikesirspor - Bursaspor

18:00 | Serie A
  Parma - Sassuolo

18:00 | Pro League
  KV RS Waasland Beveren - Genk

18:00 | Segunda Division
  Santander - CD Alaves

18:00 | Primera Division
  Real Madrid - Barcelona

18:15 | Segunda Division
  Real Betis - Recreativo

18:30 | Bundesliga
  Austria Wien - Neustadt

18:30 | Super League
  Atromitos Athen - Ergotelis

18:30 | Bundesliga
  Wolfsberger AC - SCR Altach

18:30 | Bundesliga
  Admira Wacker - Ried

18:30 | Bundesliga
  Leverkusen - Schalke 04

18:30 | Eredivisie
  Vitesse - NAC Breda

18:30 | Premier League
  Maccabi Haifa - Hapoel Raanana

19:00 | Superliga
  Vojvodina - FK Vozdovac

19:00 | 1. HNL
  Hajduk Split - NK Lokomotiva Zagreb

19:45 | Eredivisie
  Heracles Almelo - Willem II

19:45 | Eerste Divisie
  Maastricht - Achilles

19:45 | Eredivisie
  Alkmaar - Groningen

20:00 | Segunda Division
  SD Ponferradina - Union Deportiva Las Palmas

20:00 | Primera Division, Indledende turnering
  Independiente - Tigre

20:00 | Super League
  Basel - FC Sion

20:00 | Primera Division
  Valencia - Elche

20:00 | Ligue 1
  Evian TGFC - FC Nantes

20:00 | Ligue 1
  Bastia - Monaco

20:00 | Ligue 1
  SM Caen - Lorient FC

20:00 | Ligue 1
  Stade de Reims - Montpellier

20:00 | Pro League
  Zulte Waregem - Cercle Brugge

20:15 | 1. Liga
  FC Slovacko - Viktoria Plzen

20:20 | Brasileiro Serie A
  Palmeiras - Corinthians SP

20:30 | Major League Soccer
  Seattle Sounders - Los Angeles

20:45 | Eredivisie
  Ajax - Go Ahead Eagles

20:45 | Serie A
  Sampdoria - AS Roma

21:00 | Primera Division, Indledende turnering
  Velez Sarsfield - Banfield

21:15 | Primeira Liga
  Arouca - FC Porto

22:00 | Major League Soccer
  Montreal Impact - Washington DC

22:00 | Primera Division, Clausura
  Sporting Cristal - Cesar Vallejo

22:00 | Primera Division
  Cordoba - Real Sociedad

22:00 | Primera Division
  SD Eibar - Granada

23:00 | Primera Division, Apertura
  U. Catolica - Audax Italiano

23:10 | Primera Division, Indledende turnering
  Newell's Old Boys - Godoy Cruz

  Sun 26. October

01:30 | Major League Soccer
  New England - Toronto FC

01:30 | Primera Division, Indledende turnering
  Olimpo - Racing Avellaneda

01:30 | Primera Division, Apertura
  O'Higgins - Huachipato

02:00 | Primera Division
  Monterrey - Tigres

02:30 | Major League Soccer
  FC Dallas - Portland Timbers

02:45 | Liga Postobon II
  Los Millionarios - Alianza Petrolera

03:00 | Major League Soccer
  Vancouver Whitecaps - Colorado Rapids

03:00 | Primera Division
  Atlas - Puebla

05:00 | J2
  Sapporo - Shonan Bellmare

05:00 | Hyundai A-League
  Wellington - Newcastle

06:00 | K-League Classic
  Incheon - Chunnam

06:00 | K-League Classic
  Pohang - Gwangju

06:00 | K-League Classic
  Jeonbuk - Suwon

07:00 | Hyundai A-League
  Adelaide - Perth

07:00 | J2
  Jubilo Iwata - Kyoto

08:00 | J-League
  Sagan Tosu - Albirex Niigata

08:00 | J2
  Oita Trinita - Fagiano Okayama

08:35 | Chinese Super League
  Changchun Yatai - Nanchang Bayi

08:35 | Chinese Super League
  Sh. Telaishi - Jiangsu Shuntian

08:35 | Chinese Super League
  Dalian Aerbin FC - Liaoning Hongyun

08:35 | Chinese Super League
  Shanghai Shenhua - Tianjin Kangshifu

08:35 | Chinese Super League
  Guangzhou - Beijing Guoan

08:35 | Chinese Super League
  Henan Jianye - Hangzhou Lvcheng

08:35 | Chinese Super League
  Changsha Jinde - Harbin Tengyi

11:00 | J-League
  Kashima Antlers - Urawa Reds

11:00 | J-League
  Gamba Osaka - FC Tokyo

11:00 | J-League
  Yokohama - Cerezo Osaka

11:00 | Premier League, Champions Pool
  Shakhtyor Karagandy - FC Astana

11:30 | Wischaja League
  Spartak Moskva - Lokomotiv Moskva

11:30 | Wischaja League
  FC Ufa - CSKA Moskva

12:00 | Segunda Division
  Albacete - Valladolid

12:00 | Primera Division
  Malaga - Rayo Vallecano

12:15 | Segunda Liga
  Portimonense - Benfica Lisbon B

12:30 | Eredivisie
  Cambuur L. - Feyenoord

12:30 | Süper Lig
  Mersin Idman Yurdu - Eskisehirspor

13:00 | Indian Super League
  Atletico De Kolkata - Kerala Blasters FC

13:00 | Virsliga
  FC Daugava - BFC Daugava

13:00 | Virsliga
  FK Spartaks - Jurmala

13:15 | 1. Division
  Hibernian - Hearts

13:30 | 2. Bundesliga
  1860 München - Braunschweig

13:30 | U21 Ligi, Gr. Super Lig
  Istanbul Basaksehir - Galatasaray

13:30 | 2. Bundesliga
  Ingolstadt - 1. FC Heidenheim

13:30 | 3. Liga, Gruppe 1
  Istanbulspor AS - Kizilcabolukspor

13:30 | 2. Bundesliga
  Sandhausen - Erzgebirge Aue

14:00 | Ligue 1
  Rennes - Lille

14:00 | PrvaLiga
  NK Krka - NK Rudar Velenje

14:00 | Superligaen
  Randers - OB

14:30 | Eerste Divisie
  Roda JC - Sparta Rotterdam

14:30 | Pro League
  Club Brugge - Gent

14:30 | Eredivisie
  Utrecht - PSV

14:30 | Eredivisie
  FC Zwolle - Heerenveen

14:30 | Eerste Divisie
  NEC Nijmegen - TOP Oss

15:00 | 1. HNL
  Dinamo Zagreb - NK Osijek

15:00 | Serie A
  Udinese - Atalanta Bergamo

15:00 | Serie A
  AC Chievo - Genoa

15:00 | Süper Lig
  Trabzonspor - Gaziantepspor

15:00 | Allsvenskan
  AIK - Åtvidaberg FF

15:00 | Allsvenskan
  IFK Norrköping - Örebro SK

15:00 | Serie A
  Juventus - Palermo

15:30 | Indian Super League
  FC Pune City - FC Goa

15:30 | 1. Division
  Lech Poznan - Gornik Leczna

15:30 | Bundesliga
  Wolfsburg - Mainz 05

15:45 | 1. Liga
  Sparta Prag - Mladá Boleslav

16:00 | Super League
  FC Zürich - St. Gallen

16:00 | Super League
  FC Vaduz - Grasshoppers

16:30 | Bundesliga
  SV Grödig - Red Bull Salzburg

16:30 | Liga I
  Dinamo Bukarest - Pandurii

16:45 | Eredivisie
  Excelsior - Twente

17:00 | Superligaen
  Hobro IK - FCK

17:00 | Segunda Division
  CD Lugo - UD Llagostera

17:00 | Segunda Division
  Gijon - Osasuna

17:00 | Ligue 1
  Guingamp - Nice

17:00 | Segunda Division
  Girona - Mirandes

17:00 | Ligue 1
  Saint Etienne - FC Metz

17:00 | Wischaja League
  Zenit - Mordovia Saransk

17:00 | Primeira Liga
  Estoril - Belenenses

17:00 | Superliga
  Jagodina - Partizan Beograd

17:00 | Primera Division, Clausura
  FBC Melgar - Real Garcilaso

17:00 | Primera Division
  Espanyol - Deportivo

17:30 | Bundesliga
  Mönchengladbach - Bayern München

17:30 | Allsvenskan
  Halmstads BK - Falkenbergs FF

17:30 | Allsvenskan
  Elfsborg - Djurgårdens IF

18:00 | Süper Lig
  Buyuksehyr - Galatasaray

18:00 | Serie A
  Lazio - FC Torino

18:00 | Pro League
  Anderlecht - Standard Liège

18:00 | 1. Division
  Zawisza - Legia Warszawa

18:00 | Serie A
  Cesena - Inter

18:00 | Serie A
  Napoli - Hellas Verona

18:15 | Segunda Division
  Alcorcon - Real Zaragoza

18:30 | Super League
  Olympiacos - Panathinaikos

18:30 | Serie A, Segunda Etapa
  LDU Quito - Mushuc Runa

19:00 | Primera Division
  Sevilla - Villarreal

19:00 | 1. HNL
  HNK Rijeka - RNK Split

19:00 | Superligaen
  Esbjerg - Brøndby

19:00 | Segunda Division
  Tenerife - Barcelona B

19:00 | Primeira Liga
  Sporting - CS Maritimo

19:00 | Primera Division, Indledende turnering
  Lanus - San Lorenzo

19:00 | Primera Division
  Toluca - Leon

19:15 | Premier League
  Hapoel Akko - Maccabi Tel Aviv

19:30 | Primera Division, Apertura
  Deportes Union La Calera - Colo Colo

20:00 | Pro League
  RRC Peruwelz - Lokeren

20:45 | Serie A
  AC Milan - Fiorentina

21:00 | Primera Division
  Getafe - Atletico Madrid

21:00 | Ligue 1
  Lyon - Marseille

21:00 | Segunda Division
  Numancia - CD Leganes

21:00 | Major League Soccer
  Columbus Crew - Philadelphia Union

21:15 | Primeira Liga
  Sporting Braga - Benfica

21:30 | Major League Soccer
  Chivas USA - San Jose Earthquakes

22:00 | Primera Division, Apertura
  U. de Chile - Palestino

22:00 | Serie A, Segunda Etapa
  Liga Loja - Universidad Catolica

22:00 | Serie A, Segunda Etapa
  Cuenca - Independiente Jose Teran

22:00 | Serie A, Segunda Etapa
  Deportivo Quito - Emelec

22:00 | Serie A, Segunda Etapa
  Olmedo - Manta FC

22:00 | Serie A, Segunda Etapa
  Barcelona - El Nacional

22:15 | Primera Division, Indledende turnering
  Boca Juniors - Defensa Y Justicia

  Mon 27. October

00:15 | Primera Division, Clausura
  Los Caimanes FC - CD San Simon

01:30 | Major League Soccer
  Kansas City - New York Red Bulls

01:30 | Primera Division, Indledende turnering
  Atletico De Rafaela - River Plate

13:30 | U21 Ligi, Gr. Super Lig
  Kayseri Erciyesspor - Besiktas

16:45 | Wischaja League
  Krasnodar - Terek Grozniy

18:00 | 1. Division
  Ruch Chorzow - Korona Kielce

18:30 | Super League
  Skoda Xanthi - Niki Volou

18:30 | Wischaja League
  Dinamo Moskva - Rubin Kazan

19:00 | Superligaen
  FC Nordsjælland - AaB

19:00 | Süper Lig
  Kayseri Erciyesspor - Besiktas

19:00 | Allsvenskan
  Malmö FF - Brommapojkarna

19:00 | Allsvenskan
  Mjällby AIF - Kalmar

19:05 | Allsvenskan
  Helsingborg IF - IFK Göteborg

19:45 | Challenge League
  Winterthur - Schaffhausen

20:15 | 2. Bundesliga
  Darmstadt - Nuremberg

20:30 | Ligue 2
  Nancy - AC Havre

21:00 | Primeira Liga
  Rio Ave - Penafiel

21:45 | Primera Division, Clausura
  UTC de Cajamarca - San Martin

  Tue 28. October

00:30 | Primera Division, Indledende turnering
  Arsenal - Gimnasia LP

14:00 | Grækenland Cup, Gruppe 8
  Chania - Olympiakos Volou

14:30 | Indian Super League
  Club Chennai - Mumbai City FC

16:15 | Grækenland Cup, Gruppe 1
  Fostiras FC - Panahaiki Patras

16:15 | Grækenland Cup, Gruppe 4
  Ethnikos Gazorou - Iraklis 1908 FC

18:30 | Grækenland Cup, Gruppe 5
  AEK Athen - Iraklis Psachnon

20:45 | Serie A
  Sassuolo - Empoli

20:45 | League Cup
  Bournemouth - West Bromwich

20:45 | League Cup
  Shrewsbury - Chelsea

21:00 | Liga Cup
  Toulouse - Bordeaux

21:00 | League Cup
  Liverpool - Swansea

21:00 | League Cup
  Fulham - Derby

  Wed 29. October

14:00 | Grækenland Cup, Gruppe 5
  Atromitos Athen - Panthrakikos

14:00 | Cup
  Zenit - Arsenal Tula

14:00 | Grækenland Cup, Gruppe 4
  Levadiakos - Platanias Chanion

14:30 | Indian Super League
  Delhi Dynamos FC - Northeast United FC

16:15 | Grækenland Cup, Gruppe 7
  Asteras Tripolis - Kalloni

18:30 | Grækenland Cup, Gruppe 2
  PAOK Thessaloniki - PAS Giannina

18:30 | Grækenland Cup, Gruppe 1
  Olympiacos - Panionios

20:45 | Serie A
  FC Torino - Parma

20:45 | Serie A
  Fiorentina - Udinese

20:45 | Serie A
  AS Roma - Cesena

20:45 | Serie A
  Atalanta Bergamo - Napoli

20:45 | Serie A
  Cagliari - AC Milan

20:45 | Serie A
  Genoa - Juventus

20:45 | Serie A
  Inter - Sampdoria

20:45 | Serie A
  Palermo - AC Chievo

20:45 | League Cup
  Tottenham - Brighton

20:45 | League Cup
  Stoke - Southampton

20:45 | League Cup
  Man City - Newcastle

20:55 | Liga Cup
  Rennes - Marseille

  Thu 30. October

01:00 | Copa do Brasil
  Flamengo RJ - Atletico Belo Horizonte MG

01:00 | Copa do Brasil
  Cruzeiro MG - Santos SP

14:00 | Grækenland Cup, Gruppe 2
  Kassiopi - Apollon Kalamarias

14:00 | Grækenland Cup, Gruppe 6
  Ermionidas - Apollon Smyrnis

14:30 | Indian Super League
  FC Pune City - Kerala Blasters FC

16:15 | Grækenland Cup, Gruppe 3
  Niki Volou - APS Zakynthos

17:00 | Cup
  Rubin Kazan - Spartak Moskva

18:30 | Grækenland Cup, Gruppe 3
  OFI Kreta FC - Skoda Xanthi

18:30 | Grækenland Cup, Gruppe 8
  Panathinaikos - Panetolikos


Seneste Videoer
   REKLAME
Bet365
Ladbrokes
Bwin
Free TV
24 Oct, 13:00 CET | Valen ..
Murray - Anderson
24 Oct, 13:30 CET | U21 L ..
Kardemir Karabukspor - A ..
24 Oct, 13:30 CET | Tour ..
Halep - Ivanovic
24 Oct, 14:00 CET | Basel ..
Goffin - Raonic
24 Oct, 14:20 CET | Valen ..
Ferrer - Bellucci
24 Oct, 15:30 CET | India ..
Mumbai City FC - Northea ..
24 Oct, 15:40 CET | Valen ..
Chardy - Carreno-Busta
24 Oct, 16:00 CET | Córdo ..
Bagnis - Podlipnik-Casti ..
24 Oct, 15:30 CET | India ..
Mumbai City FC - Northea ..
24 Oct, 18:00 CET | Virsliga
FK Liepaja - FS METTA/LU
24 Oct, 18:00 CET | 1. HNL
NK Zagreb - NK Zadar
24 Oct, 18:00 CET | 1. Di ..
PGE GKS Belchatow - KS G ..
24 Oct, 18:30 CET | Erste ..
FAC - SV Mattersburg
24 Oct, 18:30 CET | Erste ..
SV Horn - Austria Lustenau
24 Oct, 18:30 CET | Erste ..
Wacker Innsbruck - SKN S ..
24 Oct, 18:30 CET | Erste ..
KSV 1919 - TSV Hartberg