English   Kontakt Os   Annoncering   Sitemap

Du kan netop nu se Wimbledon live på din computer. Følg de mange spænende tennis kampe fra Wimbledon 2011.
Se om Caroline Wozniacki endelig kan gå hele vejen, og vinde den store Grand Slam titel. Du har mulighed for at live streame Wimbledon igennem hele turneringen, ved bare at bruge de mange Wimbledon stream services der tilbydes. Det behøver ikke at koste dig noget - du kan eks. se Wozniacki live gratis

 REKLAME

 REKLAME

Gratis Live Streaming $oHomeTeam
PSG - Barcelona Live Stream | PSG - Barcelona Live Streaming | PSG - Barcelona Streaming

PSG - Barcelona Live Stream
Venskabskampe | 4. August 2012, 19:45 CET
* Landerestriktioner kan gælde for kampen


Bet365 og LiveGoals.com tilbyder vores brugere gratis LIVE streaming fra kampen PSG - Barcelona.

Alt du skal gøre er at logge ind på din Bet365 konto, hvorefter du gratis kan se kampen.

Har du endnu ikke en Bet365 konto?

Opret din konto HER og kom hurtigt igang med gratis live streaming ...


    Se Paris St Germain - FC Barcelona her!

    Kom hurtigt igang med LIVE streaming af fodbold online
1. Gå til Bet365 og opret en gratis konto.

2. Log ind på din konto og klik på LIVE-STREAMING.
    (du finder linket oppe i venstre hjørne)

3. Når du klikker på linket åbner der sig et vindue med alle
    LIVE-STREAMS

4. Vælg en kamp og se den. Du kan hurtigt oprette en KONTO HER.




Bet365 tilbyder alle nye brugere en 100% sign up bonus op til 1000 kr.

Hvis du endnu ikke har en konto hos Bet365, så grib muligheden for at snuppe dine gratis penge nu.


Få din bonus HER!


Disclaimer

* IMPORTANT NOTICE — livegoals.com in partnership with bet365 offer over 40,000 live streamed events per year. However, please note that the intellectual property rights to stream such events are usually owned at a country level and therefore, depending on your location, there may be certain events that you may be unable to view due to such restrictions. Prior to joining bet365 and funding your account therefore in order to view any particular event via the bet365 live stream, you are strongly advised to first check with bet365 that, given your country location, you would be eligible to view the live streamed event in question. bet365's contact details can be found by clicking here, then clicking 'Services' at the top right of the page, and then choosing the 'Contact Us' option.


Gratis Live Streams

  Tue 21. April

05:30 | Shenzhen, Single K-C25-KIN-05A
  Duan - Cho

06:10 | Shenzhen, Single K-C25-KIN-05A
  Zhang - Gao

07:00 | Shenzhen, Single K-C25-KIN-05A
  LU - Kumkhum

10:30 | Vercelli, Italien
  Marcora - Molchanov

10:30 | Vercelli, Italien
  Couacaud - De Greef

11:00 | Bukarest, Rumænien
  Baghdatis - Darcis

11:30 | AFC Champions League, Gruppe H
  Western Sydney - Kashima Antlers

11:50 | Vercelli, Italien
  Quinzi - Sijsling

11:50 | Vercelli, Italien
  Cecchinato - Balleret

12:00 | Stuttgart, Tyskland
  Zahlavova Strycova - Muguruza Blanco

12:20 | Bukarest, Rumænien
  Garcia-Lopez - Giustino

12:20 | Bukarest, Rumænien
  Bolelli - Golubev

12:30 | AFC Champions League, Gruppe H
  Seoul - Guangzhou

12:30 | AFC Champions League, Gruppe G
  Urawa Reds - Suwon

13:00 | AFC Champions League, Gruppe C
  Lokomotiv Tashkent - Al-Hilal

13:20 | Vercelli, Italien
  Cervantes-Huegun - Napolitano

13:30 | AFC Champions League, Gruppe G
  Beijing Guoan - Brisbane

13:40 | Bukarest, Rumænien
  Schwartzman - Vesely

13:40 | Bukarest, Rumænien
  Tipsarevic - Fabbiano

14:00 | Stuttgart, Tyskland
  Suarez Navarro - Rodina

14:40 | Vercelli, Italien
  Lamasine - Brown

15:00 | Santos, Brasilien
  Jarry - Hernandez-Fernandez

15:15 | Stuttgart, Tyskland
  Bondarenko - Safarova

15:30 | AFC Champions League, Gruppe D
  Tractor Sazi Tabriz FC - Nasaf Qarshi FC

15:45 | Stuttgart, Tyskland
  Martic - Melnikova

16:00 | Vercelli, Italien
  Volandri - Marti

17:00 | Savannah, USA
  Millot - Tiafoe

17:00 | Stuttgart, Tyskland
  Brianti - Brengle

17:40 | Santos, Brasilien
  Zormann DA Silva - De Paula

17:40 | Santos, Brasilien
  Alund - Rola

18:00 | NM Cup
  Lokomotiv Oslo - Vålerenga IF

18:00 | AFC Champions League, Gruppe C
  Al-Sadd - Foolad Khuzestan FC

18:20 | Savannah, USA
  Elias - Devvarman

18:30 | Allsvenskan
  Elfsborg - AIK

18:30 | Erste Liga
  FAC Team für Wien - USK Anif

18:30 | Stuttgart, Tyskland
  Garcia - Ivanovic

18:30 | Erste Liga
  Linzer ASK - TSV Hartberg

18:30 | Erste Liga
  Mattersburg - SV Horn

18:30 | Erste Liga
  SV Kapfenberg - SKNV St. Pölten

19:00 | Santos, Brasilien
  Luz - Andreozzi

19:00 | Santos, Brasilien
  Monteiro - Musialek

19:30 | AFC Champions League, Gruppe D
  Al-Ahli Jeddah - Al-Ahli

19:40 | Savannah, USA
  Ginepri - Nishioka

19:40 | Savannah, USA
  Bagnis - Broady

19:50 | Stuttgart, Tyskland
  Mattek-Sands - Makarova

22:00 | Guadalajara, Mexico
  Kudla - Boutillier

22:00 | Guadalajara, Mexico
  EL Mihdawy - Gomez

23:00 | Primera Division, Indledende turnering
  Colon - Atletico De Rafaela

23:30 | Santos, Brasilien
  Gonzalez - Dutra DA Silva

  Wed 22. April

01:30 | Copa Libertadores, Gruppe 3
  Cruzeiro MG - Universitario De Sucre

01:30 | Copa Libertadores, Gruppe 3
  Mineros de Guayana - Huracan

01:30 | Primera Division, Indledende turnering
  Newell's Old Boys - Godoy Cruz

03:45 | Copa Libertadores, Gruppe 7
  Nac. Medellin - Libertad Asuncion

03:45 | Copa Libertadores, Gruppe 7
  Barcelona - Estudiantes

12:00 | Nabisco Cup, Gruppe A
  FC Tokyo - Sagan Tosu

12:00 | AFC Champions League, Gruppe E
  Kashiwa Reysol - Jeonbuk

12:30 | AFC Champions League, Gruppe F
  Seongnam Ilhwa Chunma - Provincial Electricitiy FC

13:00 | AFC Champions League, Gruppe E
  Shandong Luneng - B. Binh Duong

13:30 | AFC Champions League, Gruppe F
  Changsha Jinde - Gamba Osaka

16:00 | AFC Champions League, Gruppe A
  Bunyodkor - Al-Nasr

16:30 | AFC Champions League, Gruppe B
  Naftoon Tehran - Pakhtakor

17:30 | AFC Champions League, Gruppe A
  Lekhwiya - Piroozi Perspolis

19:40 | AFC Champions League, Gruppe B
  Al-Shabab - AL Ain

22:00 | Serie A, Primera Etapa
  Emelec - Independiente Jose Teran

22:30 | Copa Libertadores, Gruppe 4
  Internacional RS - The Strongest

22:30 | Copa Libertadores, Gruppe 4
  Emelec - U. de Chile

  Thu 23. April

00:45 | Copa Libertadores, Gruppe 1
  Atletico Belo Horizonte MG - Colo Colo

00:45 | Copa Libertadores, Gruppe 1
  Santa Fe - Atlas

03:00 | Copa Libertadores, Gruppe 2
  Sao Paulo SP - Corinthians SP

17:30 | Veikkausliiga
  RoPS Rovaniemi - FC Inter Turku

17:30 | Veikkausliiga
  HIFK - HJK Helsinki

17:30 | Veikkausliiga
  FC Lahti - IFK Mariehamn

17:30 | Veikkausliiga
  Kuopio PS - Vaasa PS

17:30 | Veikkausliiga
  FF Jaro - Seinajoen JK

17:30 | Veikkausliiga
  Ilves - FC KooTeePee

  Fri 24. April

11:40 | Hyundai A-League
  Brisbane - Newcastle

12:00 | Wischaja League
  FC Ufa - Kuban

17:00 | 1. Liga
  Vysocina Jihlava - Banik Ostrava

18:00 | Wischaja League
  Mordovia Saransk - Ural

18:30 | 2. Bundesliga
  Nuremberg - Sandhausen

18:30 | 2. Bundesliga
  Bochum - Kaiserslautern

18:30 | 2. Bundesliga
  RB Leipzig - Darmstadt

19:00 | Allsvenskan
  Falkenbergs FF - Malmö FF

20:00 | Eredivisie
  Den Haag - Vitesse

20:00 | Eerste Divisie
  Almere City FC - FC Volendam

20:00 | Eerste Divisie
  FC Eindhoven - TOP Oss

20:00 | Eerste Divisie
  Venlo - Sparta Rotterdam

20:00 | Eerste Divisie
  FC Den Bosch - NEC Nijmegen

20:00 | Eerste Divisie
  Achilles - De Graafschap

20:30 | Bundesliga
  Mainz 05 - Schalke 04

20:45 | Primera Division
  Cordoba - Bilbao

  Sat 25. April

02:00 | Major League Soccer
  Chicago Fire - New York City FC

04:00 | Major League Soccer
  Colorado Rapids - FC Dallas

09:00 | Hyundai A-League
  Western Sydney - Perth

11:30 | Hyundai A-League
  Adelaide - Melbourne Heart

12:00 | Wischaja League
  Amkar Perm - Terek Grozniy

13:00 | 2. Bundesliga
  Karlsruher - Greuther Fürth

13:00 | 2. Bundesliga
  Düsseldorf - 1860 München

13:00 | Premier League
  Goverla-Zakarpatia Uzgorod - Zorya

13:15 | Championship
  Brighton - Watford

15:00 | Wischaja League
  FC Torpedo Moskva - CSKA Moskva

15:30 | Bundesliga
  Dortmund - Eintracht Frankfurt

15:30 | Bundesliga
  Hannover - Hoffenheim

15:30 | Bundesliga
  Stuttgart - Freiburg

15:30 | Bundesliga
  Hamburg - Augsburg

15:30 | Bundesliga
  FC Köln - Leverkusen

16:00 | Primera Division
  Espanyol - Barcelona

16:00 | Bundesliga
  Red Bull Salzburg - Ried

16:00 | Premier League
  Vorskla - Volyn Lutsk

17:00 | 1. Liga
  Bohemians 1905 - FK Teplice

17:00 | 1. Liga
  FC Slovacko - Slovan Liberec

17:00 | 1. Liga
  C. Budejovice - Hradec Kralove

17:00 | 1. Liga
  Marila Pribram - Dukla Prague

18:00 | Primera Division
  Atletico Madrid - Elche

18:30 | Bundesliga
  Neustadt - Sturm Graz

18:30 | Bundesliga
  Bayern München - Hertha Berlin

18:30 | Premier League
  Met. Donetsk - Chernomorets Odessa

18:30 | Eredivisie
  Heerenveen - Willem II

18:30 | Bundesliga
  Rapid Wien - Admira Wacker

18:30 | Bundesliga
  Wolfsberger AC - SV Grödig

19:45 | Eredivisie
  NAC Breda - Heracles Almelo

19:45 | Eredivisie
  Go Ahead Eagles - Utrecht

20:00 | Primera Division
  Getafe - Levante

20:15 | 1. Liga
  Viktoria Plzen - Mladá Boleslav

20:45 | Eredivisie
  Excelsior - PSV

22:00 | Primera Division
  Real Sociedad - Villarreal

  Sun 26. April

01:30 | Major League Soccer
  New England - Real Salt Lake

01:30 | Major League Soccer
  Columbus Crew - Philadelphia Union

02:30 | Major League Soccer
  Houston Dynamo - Kansas City

04:30 | Major League Soccer
  Vancouver Whitecaps - Washington DC

07:00 | Hyundai A-League
  Wellington - Sydney

09:00 | Hyundai A-League
  Melbourne - Central Coast

12:00 | Primera Division
  Malaga - Deportivo

12:30 | Wischaja League
  Spartak Moskva - Rubin Kazan

12:30 | Eredivisie
  FC Dordrecht - Cambuur L.

13:00 | Premier League
  Metalurg Zaporizhya - Metalist Kharkiv

13:30 | 2. Bundesliga
  Union Berlin - Ingolstadt

13:30 | 2. Bundesliga
  Frankfurt - Aalen

13:30 | 2. Bundesliga
  1. FC Heidenheim - St. Pauli

14:30 | Eredivisie
  FC Zwolle - Ajax

14:30 | Eredivisie
  Groningen - Feyenoord

15:00 | Wischaja League
  FK Rostov - Dinamo Moskva

15:00 | Allsvenskan
  GIF Sundsvall - Djurgårdens IF

15:30 | Bundesliga
  Paderborn - Werder Bremen

16:30 | Bundesliga
  SCR Altach - Austria Wien

16:45 | Eredivisie
  Twente - Alkmaar

17:00 | Primera Division
  Almería - SD Eibar

17:30 | Bundesliga
  Mönchengladbach - Wolfsburg

17:30 | Wischaja League
  Zenit - Arsenal Tula

17:30 | Allsvenskan
  AIK - Örebro SK

17:30 | Allsvenskan
  Kalmar - Häcken

17:45 | 1. Liga
  Sparta Prag - Brno

18:30 | Premier League
  Shakhtar - Dynamo Kiev

19:00 | Primera Division
  Sevilla - Rayo Vallecano

21:00 | Primera Division
  Celta de Vigo - Real Madrid

23:00 | Major League Soccer
  New York Red Bulls - Los Angeles

  Mon 27. April

19:00 | Süper Lig
  Besiktas - Kardemir Karabük

20:15 | 2. Bundesliga
  Braunschweig - Erzgebirge Aue

20:45 | Primera Division
  Valencia - Granada


Seneste Videoer
   REKLAME
Bet365
Ladbrokes
Bwin
Free TV
21 Apr, 06:10 CET | Shenz ..
Zhang - Gao
21 Apr, 07:05 CET | Shenz ..
LU - Kumkhum
21 Apr, 10:30 CET | Verce ..
Marcora - Molchanov
21 Apr, 10:30 CET | Verce ..
Couacaud - De Greef
21 Apr, 11:00 CET | Bukar ..
Baghdatis - Darcis
21 Apr, 11:30 CET | AFC C ..
Western Sydney - Kashima ..
21 Apr, 11:50 CET | Verce ..
Quinzi - Sijsling
21 Apr, 11:50 CET | Verce ..
Cecchinato - Balleret
21 Apr, 11:30 CET | AFC C ..
Western Sydney - Kashima ..
21 Apr, 18:00 CET | AFC C ..
Al-Sadd - Foolad Khuzest ..
21 Apr, 18:30 CET | Erste ..
Linzer ASK - TSV Hartberg
21 Apr, 18:30 CET | Erste ..
SV Mattersburg - SV Horn
21 Apr, 18:30 CET | Erste ..
KSV 1919 - SKN St. Polten
21 Apr, 23:00 CET | Prime ..
Colon de Santa Fe - Atle ..
24 Apr, 18:30 CET | 2. Bu ..
1. FC Nürnberg - SV Sand ..
24 Apr, 18:30 CET | 2. Bu ..
VfL Bochum - 1. FC Kaise ..