English   Kontakt Os   Annoncering   Sitemap

Du kan netop nu se Wimbledon live på din computer. Følg de mange spænende tennis kampe fra Wimbledon 2011.
Se om Caroline Wozniacki endelig kan gå hele vejen, og vinde den store Grand Slam titel. Du har mulighed for at live streame Wimbledon igennem hele turneringen, ved bare at bruge de mange Wimbledon stream services der tilbydes. Det behøver ikke at koste dig noget - du kan eks. se Wozniacki live gratis

 REKLAME

 REKLAME

Gratis Live Streaming $oHomeTeam
Man City - West Bromwich Live Stream | Man City - West Bromwich Live Streaming | Man City - West Bromwich Streaming

Man City - West Bromwich Live Stream
Premier League | 15. April 2013, 21:00 CET



Gratis Live Streams

  Fri 31. October

07:00 | Ningbo, Kina
  Linette - Zheng

07:00 | Ningbo, Kina
  Kania - Wang

09:30 | Ningbo, Kina
  Duan - Bychkova

09:40 | Hyundai A-League
  Melbourne Heart - Adelaide

12:00 | Eckental, Tyskland
  Kravchuk - Bemelmans

12:00 | Ningbo, Kina
  Zhu - Wang

12:30 | Genève, Schweiz
  Hanescu - Przysiezny

13:20 | Eckental, Tyskland
  Desein - Arnaboldi

13:50 | Genève, Schweiz
  Albot - Dzumhur

14:00 | Paris, Frankrig
  Berdych - Anderson

15:10 | Genève, Schweiz
  Darcis - Bolelli

15:30 | Paris, Frankrig
  Raonic - Federer

16:45 | Tour Finaler Sofia, Bulgarien, Sredets Gruppe
  Suarez Navarro - Pironkova

17:00 | PrvaLiga
  Maribor - NK Domzale

17:00 | Wischaja League
  FK Rostov - Ural

17:00 | Eckental, Tyskland
  Matsukevich - Basic

18:00 | 1. Division
  Gornik Leczna - Lechia Gdansk

18:00 | Premier League
  Met. Donetsk - Shakhtar

18:30 | 2. Bundesliga
  Karlsruher - Sandhausen

18:30 | 2. Bundesliga
  Düsseldorf - Ingolstadt

18:30 | 2. Bundesliga
  Union Berlin - Greuther Fürth

18:30 | Superligaen
  FC Midtjylland - FC Nordsjælland

18:30 | Genève, Schweiz
  Vesely - Baghdatis

19:00 | Süper Lig
  Galatasaray - Kasimpasa

20:00 | Ligue 2
  Auxerre - Brest

20:00 | Ligue 2
  Clermont Foot - Nimes

20:00 | Ligue 2
  Creteil - Sochaux FC

20:00 | Ligue 2
  Dijon - AC Ajaccio

20:00 | Ligue 2
  AC Havre - Arles

20:00 | Ligue 2
  Laval - Tours

20:00 | Ligue 2
  Troyes - Orleans 45 US

20:00 | Ligue 2
  Gazelec Fco Ajaccio - Chateauroux

20:00 | Eerste Divisie
  Stormvogels Telstar - Maastricht

20:15 | 1. Liga
  Mladá Boleslav - Bohemians 1905

20:30 | Pro League
  Zulte Waregem - Genk

20:30 | Bundesliga
  Schalke 04 - Augsburg

20:30 | Paris, Frankrig
  Ferrer - Nishikori

20:30 | Ligue 1
  Monaco - Stade de Reims

20:30 | 1. Division
  Korona Kielce - Wisla Krakow

20:45 | Primera Division
  Deportivo - Getafe

20:45 | Primeira Liga
  Benfica - Rio Ave

20:45 | Championship
  Norwich - Bolton

20:45 | Premier League
  St. Johnstone - Motherwell

21:00 | Primera Division, Apertura
  S. Wanderers - O'Higgins

21:00 | Charlottesville, USA
  Harrison - Broady

23:20 | Charlottesville, USA
  Sandgren - Kudla

  Sat 1. November

00:30 | Primera Division, Indledende turnering
  Banfield - Olimpo

02:30 | Primera Division
  Monarcas - Monterrey

03:30 | Primera Division
  Club Tijuana - Toluca

05:00 | J2
  Mito Hollyhock - Yokohama FC

06:00 | K-League Classic, Mesterskabsrunde
  Pohang - Jeju Utd

06:00 | J2
  FC Gifu - Oita Trinita

08:00 | K-League Classic, Mesterskabsrunde
  Ulsan Hyundai - Suwon

09:30 | Hyundai A-League
  Perth - Newcastle

11:00 | J2
  JEF United - Jubilo Iwata

12:30 | Süper Lig
  Genclerbirligi - Buyuksehyr

13:00 | Virsliga
  FK Liepaja - FC Daugava

13:00 | Virsliga
  Jurmala - Skonto Riga

13:00 | Virsliga
  Ventspils - BFC Daugava

13:00 | 2. Bundesliga
  Nuremberg - St. Pauli

13:00 | 2. Bundesliga
  1. FC Heidenheim - Darmstadt

13:00 | Allsvenskan
  Djurgårdens IF - IFK Norrköping

13:00 | Allsvenskan
  Kalmar - AIK

13:00 | Allsvenskan
  Falkenbergs FF - Mjällby AIF

13:00 | Allsvenskan
  Gefle - Helsingborg IF

13:00 | Virsliga
  FS Metta/Lu - FK Spartaks

13:00 | Virsliga
  Jurmala - FK Jelgava

13:15 | Championship
  Wolverhampton - Birmingham

14:00 | Wischaja League
  CSKA Moskva - Zenit

14:00 | Ligue 2
  Chamois Niort FC - Nancy

14:30 | Indian Super League
  FC Goa - Delhi Dynamos FC

14:30 | Pro League
  Anderlecht - Lokeren

15:00 | Serie B
  Livorno - Bologna

15:00 | 1. Liga
  Dukla Prague - C. Budejovice

15:00 | Serie B
  Trapani Calcio - Brescia

15:00 | Serie A
  Napoli - AS Roma

15:00 | Süper Lig
  Bursaspor - Sivasspor

15:00 | 1. HNL
  RNK Split - Dinamo Zagreb

15:30 | Bundesliga
  Mainz 05 - Werder Bremen

15:30 | Bundesliga
  Hannover - Eintracht Frankfurt

15:30 | Bundesliga
  Stuttgart - Wolfsburg

15:30 | Bundesliga
  Hamburg - Leverkusen

16:00 | Championship
  Cardiff - Leeds United

16:00 | Championship
  Wigan - Fulham

16:00 | Championship
  Charlton Athletic - Sheffield Wednesday

16:00 | Segunda Division
  Mallorca - CD Lugo

16:00 | Championship
  Huddersfield - Nottingham Forest

16:00 | Premier League
  Vorskla - Illichivec Mariupol

16:00 | Championship
  Watford - Millwall

16:00 | Premier League
  Vitoria BA - Maccabi Haifa

16:00 | Primera Division
  Granada - Real Madrid

16:00 | Bundesliga
  Austria Wien - Sturm Graz

16:00 | Primera Division, Apertura
  U. de Chile - U. Catolica

16:00 | Championship
  Blackpool - Ipswich

16:00 | Championship
  Blackburn - Reading

16:30 | Eerste Divisie
  FC Den Bosch - TOP Oss

16:30 | Primera Division, Clausura
  CD San Simon - Inti Gas Deportes

17:00 | 1. Liga
  Banik Ostrava - Hradec Kralove

17:00 | Primeira Liga
  Penafiel - Estoril

17:00 | 1. Liga
  Brno - FC Slovacko

17:00 | 1. Liga
  SK Slavia Prag - Marila Pribram

17:00 | 1. Liga
  FK Teplice - Vysocina Jihlava

17:00 | Ligue 1
  Lorient FC - PSG

17:00 | Superligaen
  FC Vestsjælland - Esbjerg

18:00 | Primera Division
  Atletico Madrid - Cordoba

18:00 | Serie A
  Empoli - Juventus

18:00 | Segunda Division
  CD Alaves - Alcorcon

18:00 | Segunda Division
  Barcelona B - Gijon

18:00 | Süper Lig
  Akhisar Bld Spor - Trabzonspor

18:00 | Pro League
  Standard Liège - Mechelen

18:15 | Championship
  Bournemouth - Brighton

18:15 | Segunda Division
  UD Llagostera - Santander

18:30 | Bundesliga
  Red Bull Salzburg - Admira Wacker

18:30 | Bundesliga
  Ried - Wolfsberger AC

18:30 | Bundesliga
  Neustadt - SV Grödig

18:30 | Bundesliga
  Bayern München - Dortmund

18:30 | Premier League
  Hapoel Akko - Hapoel Beer Sheva

18:30 | Super League
  Asteras Tripolis - Olympiacos

18:30 | Premier League
  Metalurg Zaporizhya - Chernomorets Odessa

18:30 | Eredivisie
  Ajax - FC Dordrecht

18:45 | Primera Division, Clausura
  Real Garcilaso - Universitario

19:00 | 1. HNL
  Slaven Belupo - HNK Rijeka

19:00 | Primeira Liga
  Vitoria SC - Sporting

19:00 | Superliga
  FK Novi Pazar - FK Radnicki Nis

19:30 | Primera Division, Apertura
  Palestino - Antofagasta

19:45 | Eredivisie
  Feyenoord - FC Zwolle

19:45 | Eredivisie
  Twente - Heerenveen

19:45 | Eerste Divisie
  De Graafschap - Helmond Sport

20:00 | Segunda Division
  Union Deportiva Las Palmas - Albacete

20:00 | Primera Division
  Barcelona - Celta de Vigo

20:00 | Segunda Division
  CE Sabadell - Mirandes

20:00 | Super League
  Basel - Grasshoppers

20:00 | Ligue 1
  Guingamp - Bastia

20:00 | Ligue 1
  FC Metz - SM Caen

20:00 | Ligue 1
  Montpellier - Evian TGFC

20:00 | Ligue 1
  Nice - Lyon

20:00 | Ligue 1
  Lille - Saint Etienne

20:00 | Pro League
  Cercle Brugge - Kortrijk

20:15 | Primera Division, Indledende turnering
  Godoy Cruz - Belgrano

20:15 | 1. Liga
  Viktoria Plzen - Sparta Prag

20:45 | Eredivisie
  PSV - Den Haag

20:45 | Serie A
  Parma - Inter

21:00 | Primera Division, Clausura
  San Martin - FBC Melgar

21:00 | Primera Division, Apertura
  Atletico Fenix Montevideo - Nacional de Montevideo

21:00 | MLS Playoff
  Columbus Crew - New England

21:00 | Serie A, Segunda Etapa
  Mushuc Runa - Liga Loja

21:15 | Primeira Liga
  FC Porto - Nacional

22:00 | Primera Division, Indledende turnering
  Gimnasia LP - Racing Avellaneda

22:00 | Primera Division, Apertura
  Huachipato - Cobreloa

22:00 | Primera Division
  Real Sociedad - Malaga

22:30 | Primera Division, Indledende turnering
  Quilmes - Velez Sarsfield

22:30 | Brasileiro Serie A
  Gremio RS - Vitoria

23:00 | Serie A, Segunda Etapa
  Independiente Jose Teran - Barcelona

  Sun 2. November

00:00 | Primera Division
  America - Guadalajara

00:00 | Primera Division
  Puebla - Pachuca

00:15 | Primera Division, Clausura
  Juan Aurich - UTC de Cajamarca

00:30 | Primera Division, Apertura
  CSD Barnechea - Union Espanola

00:45 | Primera Division, Indledende turnering
  Rosario Central - Atletico De Rafaela

01:00 | MLS Playoff
  Real Salt Lake - Los Angeles

02:00 | Primera Division
  Tigres - Jaguares

04:00 | Primera Division
  Real San Luis - Cruz Azul

05:00 | J-League
  Gamba Osaka - Vegalta Sendai

05:00 | J-League
  Cerezo Osaka - Ventforet Kofu

06:00 | K-League Classic, Mesterskabsrunde
  Seoul - Jeonbuk

07:00 | Hyundai A-League
  Sydney - Central Coast

08:00 | J-League
  Kawasaki - Shimizu S-Pulse

08:35 | Chinese Super League
  Shandong Luneng - Guangzhou

08:35 | Chinese Super League
  Beijing Guoan - Henan Jianye

08:35 | Chinese Super League
  Tianjin Kangshifu - Sh. Telaishi

08:35 | Chinese Super League
  Hangzhou Lvcheng - Changchun Yatai

08:35 | Chinese Super League
  Shanxi Zhongjian - Harbin Tengyi

08:35 | Chinese Super League
  Jiangsu Shuntian - Changsha Jinde

08:35 | Chinese Super League
  Nanchang Bayi - Dalian Aerbin FC

08:35 | Chinese Super League
  Liaoning Hongyun - Shanghai Shenhua

11:00 | J-League
  Sagan Tosu - Vissel Kobe

11:30 | Wischaja League
  Lokomotiv Moskva - Dinamo Moskva

12:00 | Segunda Division
  Osasuna - Real Betis

12:00 | Primera Division
  Bilbao - Sevilla

12:15 | Segunda Liga
  Atletico Cp - Sporting Lisbon B

12:30 | Eredivisie
  Utrecht - Vitesse

12:30 | Süper Lig
  Gaziantepspor - Mersin Idman Yurdu

12:30 | Süper Lig
  Caykur Rizespor - Kayseri Erciyesspor

12:30 | Serie B
  US Latina Calcio - Frosinone

13:00 | 1. Division
  Gornik Zabrze - Pogon Szczecin

13:30 | 2. Bundesliga
  Frankfurt - Erzgebirge Aue

13:30 | 2. Bundesliga
  Bochum - 1860 München

13:30 | 2. Bundesliga
  Braunschweig - Aalen

13:30 | Primera Division, Apertura
  Club Atletico Rentistas - Racing Montevideo

13:45 | Super League
  Young Boys Bern - FC Vaduz

13:45 | Super League
  FC Sion - Aarau

14:00 | Ligue 1
  FC Nantes - Rennes

14:00 | Superligaen
  OB - Hobro IK

14:30 | Indian Super League
  Mumbai City FC - Kerala Blasters FC

14:30 | Pro League
  Lierse - Gent

14:30 | Eredivisie
  Go Ahead Eagles - Heracles Almelo

14:30 | Eredivisie
  Willem II - Cambuur L.

14:30 | Eredivisie
  Alkmaar - Excelsior

14:30 | Eerste Divisie
  Sparta Rotterdam - NEC Nijmegen

14:30 | Wischaja League
  Mordovia Saransk - Krasnodar

15:00 | Serie A
  AC Chievo - Sassuolo

15:00 | Serie A
  FC Torino - Atalanta Bergamo

15:00 | Serie A
  Sampdoria - Fiorentina

15:00 | Serie A
  Udinese - Genoa

15:00 | 1. HNL
  NK Osijek - NK Zagreb

15:30 | 1. Division
  Cracovia - Zawisza

15:30 | 1. Division
  Slask Wroclaw - Lech Poznan

15:30 | Bundesliga
  Mönchengladbach - Hoffenheim

15:45 | 1. Liga
  Slovan Liberec - Jablonec

16:00 | Premier League
  Karpaty - Zorya

16:15 | Super League
  Niki Volou - Kassiopi

16:30 | Bundesliga
  SCR Altach - Rapid Wien

16:45 | Eredivisie
  Groningen - NAC Breda

17:00 | Primera Division
  Villarreal - Valencia

17:00 | Wischaja League
  Kuban - Spartak Moskva

17:00 | Superligaen
  FCK - SønderjyskE

17:00 | Ligue 1
  Bordeaux - Toulouse

17:00 | PrvaLiga
  NK Koper - NK Krka

17:00 | PrvaLiga
  NK Rudar Velenje - Nova Gorica

17:00 | PrvaLiga
  Kalcer Radomlje - Zavrc

17:00 | PrvaLiga
  Olimpija Ljubljana - Publikum Celje

17:00 | Segunda Division
  Valladolid - Girona

17:00 | Primera Division, Clausura
  Sport Huancayo - Union Comercio

17:30 | Bundesliga
  FC Köln - Freiburg

17:30 | Bundesliga
  Paderborn - Hertha Berlin

17:30 | Serie A, Segunda Etapa
  Universidad Catolica - Deportivo Quito

18:00 | Pro League
  Royal Charleroi - Club Brugge

18:00 | 1. Division
  Legia Warszawa - Ruch Chorzow

18:00 | Süper Lig
  Besiktas - Fenerbahce

18:15 | Segunda Division
  Recreativo - Numancia

18:30 | Super League
  Panathinaikos - Atromitos Athen

18:30 | Superligaen
  Brøndby - Randers

18:30 | Premier League
  Dnipro - Dynamo Kiev

18:30 | Premier League
  Metalist Kharkiv - Olimpik Donetsk

19:00 | Primera Division
  Unam Pumas - La Piedad

19:00 | Segunda Liga
  Chaves - FC Porto B

19:00 | 1. HNL
  NK Zadar - Hajduk Split

19:00 | Superliga
  Partizan Beograd - Vojvodina

19:00 | Primera Division
  Levante - Almería

19:30 | Primera Division, Apertura
  Cobresal - Colo Colo

20:00 | Primera Division, Indledende turnering
  San Lorenzo - Boca Juniors

20:00 | Primera Division, Indledende turnering
  Tigre - Lanus

20:00 | Brasileiro Serie A
  Cruzeiro MG - Botafogo RJ

20:15 | Primeira Liga
  Academica - Sporting Braga

20:45 | Serie A
  AC Milan - Palermo

21:00 | Ligue 1
  Marseille - Lens

21:00 | Primera Division
  Elche - Espanyol

21:00 | Segunda Division
  CD Leganes - SD Ponferradina

22:00 | Primera Division, Apertura
  Audax Italiano - Deportes Union La Calera

22:15 | Primera Division, Indledende turnering
  Arsenal - Independiente

22:30 | Brasileiro Serie A
  Flamengo RJ - Chapecoense SC

23:00 | Serie A, Segunda Etapa
  Emelec - LDU Quito

23:40 | Primera Division, Clausura
  Olimpia Asuncion - SOL De America

  Mon 3. November

01:30 | Primera Division, Indledende turnering
  River Plate - Estudiantes

09:00 | J-League
  Yokohama - Urawa Reds

09:30 | Hyundai A-League
  Melbourne - Wellington

12:00 | Wischaja League
  FC Torpedo Moskva - Arsenal Tula

14:30 | Wischaja League
  Rubin Kazan - Amkar Perm

14:30 | Indian Super League
  FC Pune City - Northeast United FC

16:00 | Premier League
  Goverla-Zakarpatia Uzgorod - Volyn Lutsk

17:00 | Wischaja League
  Terek Grozniy - FC Ufa

18:00 | 1. HNL
  NK Lokomotiva Zagreb - Istra 1961

18:00 | Süper Lig
  Eskisehirspor - Balikesirspor

18:00 | 1. Division
  Podbeskidzie Bielsko Biala - Piast Gliwice

18:30 | Premier League
  Ironi Kiryat Shmona - Beitar Jerusalem

18:30 | Erste Liga
  Linzer ASK - Innsbruck

19:00 | Süper Lig
  Konyaspor - Kardemir Karabük

19:00 | Superligaen
  AaB - Silkeborg

19:00 | Serie A
  Cesena - Hellas Verona

20:00 | Eerste Divisie
  PSV Eindhoven - Venlo

20:15 | 2. Bundesliga
  RB Leipzig - Kaiserslautern

20:30 | 1. Division
  Jagiellonia Bialystok - Belchatow

20:30 | Ligue 2
  Valenciennes - Angers

20:45 | Premier League
  Ross County - Aberdeen

20:45 | Primera Division
  Rayo Vallecano - SD Eibar

21:00 | Primeira Liga
  Belenenses - Boavista FC

21:00 | Serie A
  Lazio - Cagliari

  Tue 4. November

00:30 | Primera Division, Indledende turnering
  Defensa Y Justicia - Newell's Old Boys

18:30 | Erste Liga
  Mattersburg - SV Kapfenberg

18:30 | Erste Liga
  TSV Hartberg - FAC Team für Wien

18:30 | Erste Liga
  SV Horn - USK Anif

18:30 | Erste Liga
  SC Lustenau - SKNV St. Pölten

  Wed 5. November

15:30 | Indian Super League
  Mumbai City FC - Delhi Dynamos FC

  Thu 6. November

01:00 | Copa do Brasil
  Atletico Belo Horizonte MG - Flamengo RJ

01:00 | Copa do Brasil
  Santos SP - Cruzeiro MG

02:00 | Copa Sudamericana
  Emelec - Sao Paulo SP


Seneste Videoer
   REKLAME
Bet365
Ladbrokes
Bwin
Free TV
31 Oct, 07:00 CET | Ningb ..
Kania - Wang
31 Oct, 07:00 CET | Ningb ..
Linette - Zheng
31 Oct, 09:30 CET | Ningb ..
Duan - Bychkova
31 Oct, 09:40 CET | Hyund ..
Melbourne City FC - Adel ..
31 Oct, 12:00 CET | Ningb ..
Zhu - Wang
31 Oct, 12:00 CET | Ecken ..
Kravchuk - Bemelmans
31 Oct, 12:30 CET | Genèv ..
Hanescu - Przysiezny
31 Oct, 13:20 CET | Ecken ..
Desein - Arnaboldi
31 Oct, 09:40 CET | Hyund ..
Melbourne City FC - Adel ..
31 Oct, 17:00 CET | PrvaLiga
NK Maribor - NK Domzale
31 Oct, 18:00 CET | 1. Di ..
Gornik Leczna - KS Lechi ..
31 Oct, 18:30 CET | 2. Bu ..
Karlsruher SC - SV Sandh ..
31 Oct, 18:30 CET | 2. Bu ..
Fortuna Düsseldorf - FC ..
31 Oct, 18:30 CET | 2. Bu ..
FC Union Berlin - Greuth ..
31 Oct, 20:00 CET | Ligue 2
AJ Auxerre - Brest
31 Oct, 20:00 CET | Ligue 2
Clermont Foot - Olympiqu ..