English   Kontakt Os   Annoncering   Sitemap

Du kan netop nu se Wimbledon live på din computer. Følg de mange spænende tennis kampe fra Wimbledon 2011.
Se om Caroline Wozniacki endelig kan gå hele vejen, og vinde den store Grand Slam titel. Du har mulighed for at live streame Wimbledon igennem hele turneringen, ved bare at bruge de mange Wimbledon stream services der tilbydes. Det behøver ikke at koste dig noget - du kan eks. se Wozniacki live gratis

 REKLAME

 REKLAME

Gratis Live Streaming $oHomeTeam
Arsenal - Bayern München Live Stream | Arsenal - Bayern München Live Streaming | Arsenal - Bayern München Streaming

Arsenal - Bayern München Live Stream
UEFA Champions League, Knockout stage | 19. February 2013, 20:45 CET

Se live fodbold streaming online med http://www.football-streams.com/
- et af de største live fodbold streaming sites på internettet.

Få direkte adgang til live streaming fra alle de store fodbold ligaer:

  Premier League (ENG)
  La Liga (SPA)
  Serie A (ITA)
  Bundesligaen (GER)
  Europa League
  Champions League og mange flere ...

For kun DKK 269 får du et års ubegrænset adgang til streaming af kampe fra alle de store fodbold ligaer...

    Se Arsenal vs. Bayern München

     Kom hurtigt igang med LIVE streaming af fodbold online
 1. Gå til http://www.football-streams.com/ og opret din konto.

 2. Brug Paypal eller Visa til betaling af de DKK 269 og få direkte
     adgang til live streaming af alle fodboldkampe fra de store ligaer

 3. Vælg Arsenal vs. Bayern München og se kampen direkte.


      KLIK HER og kom hurtigt igang...




Gratis Live Streams

  Fri 21. November

01:00 | Lima, Peru
  Hernandez - Munoz-De La Nava

16:30 | Andria, Italien
  Basic - Kravchuk

16:50 | Kampe
  Monfils - Federer

18:00 | 1. HNL
  NK Osijek - Istra 1961

18:00 | Montevideo, Uruguay
  Quinzi - Cachin

18:00 | 1. Division
  Ruch Chorzow - Slask Wroclaw

18:00 | Premier League
  Karpaty - Shakhtar

18:10 | Tour Finaler, São Paulo, Brasilien, Gruppe Grøn
  Bolelli - Estrella

18:30 | 2. Bundesliga
  Bochum - Aalen

18:30 | 2. Bundesliga
  1. FC Heidenheim - Sandhausen

18:30 | Superligaen
  FC Vestsjælland - Randers

18:30 | Erste Liga
  Linzer ASK - SV Kapfenberg

18:30 | Erste Liga
  SC Lustenau - FAC Team für Wien

18:30 | Erste Liga
  Mattersburg - Innsbruck

18:30 | Erste Liga
  TSV Hartberg - USK Anif

18:35 | Andria, Italien
  Berrer - Kapas

19:00 | Lima, Peru
  Pella - Carballes Baena

20:00 | Eerste Divisie
  FC Eindhoven - FC Twente

20:00 | Ligue 2
  AC Ajaccio - Angers

20:00 | Andria, Italien
  Basilashvili - Licciardi

20:00 | Eerste Divisie
  Venlo - FC Volendam

20:00 | Ligue 2
  Auxerre - Chateauroux

20:00 | Ligue 2
  Gazelec Fco Ajaccio - Laval

20:00 | Ligue 2
  Chamois Niort FC - Tours

20:00 | Ligue 2
  Clermont Foot - Arles

20:00 | Ligue 2
  Dijon - Orleans 45 US

20:00 | Lima, Peru
  Podlipnik-Castillo - Saez

20:00 | Ligue 2
  Creteil - Nimes

20:00 | Montevideo, Uruguay
  Samper-Montana - Dellien

20:00 | Ligue 2
  Valenciennes - Brest

20:00 | Tour Finaler, São Paulo, Brasilien, Gruppe Gul
  Schwartzman - Souza

20:00 | Eerste Divisie
  FC Den Bosch - Maastricht

20:15 | 1. Liga
  Mladá Boleslav - FC Slovacko

20:30 | 2. Bundesliga
  Kaiserslautern - Darmstadt

20:30 | Montevideo, Uruguay
  Cuevas - Jarry

20:30 | Ligue 1
  FC Metz - PSG

20:30 | 1. Division
  Belchatow - Legia Warszawa

20:30 | Erste Liga
  SV Horn - SKNV St. Pölten

20:45 | Championship
  Brentford - Fulham

20:45 | Primera Division
  Bilbao - Espanyol

20:45 | Championship
  Cardiff - Reading

21:00 | Lima, Peru
  Kubler - Londero

21:30 | Cup
  Espinho - Sporting

21:50 | Montevideo, Uruguay
  Molteni - Arguello

22:00 | Tour Finaler, São Paulo, Brasilien, Gruppe Gul
  Rola - Clezar

22:30 | Primera Division, Apertura
  Antofagasta - Cobreloa

  Sat 22. November

00:30 | Primera Division, Indledende turnering
  Banfield - Quilmes

01:00 | Lima, Peru
  Hernandez - De Paula

01:00 | Primera Division, Apertura
  Huachipato - Union Espanola

02:30 | Primera Division
  Monarcas - Guadalajara

03:00 | Tokyo, Japan
  Sugita - Soeda

04:20 | Tokyo, Japan
  Ito - Chen

04:30 | Primera Division
  Club Tijuana - Leon

06:00 | J-League
  Kashima Antlers - Kawasaki

06:00 | J-League
  Urawa Reds - Gamba Osaka

07:00 | Hyundai A-League
  Western Sydney - Newcastle

08:00 | K-League Classic, Mesterskabsrunde
  Suwon - Jeonbuk

09:00 | Football National League
  Tom Tomsk - Energia Chab

09:00 | J-League
  FC Tokyo - Albirex Niigata

09:00 | J-League
  Omiya Ardija - Kashiwa Reysol

09:00 | J-League
  Shimizu S-Pulse - Grampus Eight

09:00 | K-League Classic, Mesterskabsrunde
  Ulsan Hyundai - Jeju Utd

09:30 | Hyundai A-League
  Melbourne Heart - Sydney

10:00 | AFF Suzuki Cup, Gruppe A
  Fillipinerne - Laos

10:15 | FNL
  Sokolov - FC Graffin Vlasim

12:30 | Süper Lig
  Caykur Rizespor - Buyuksehyr

13:00 | Superliga
  FK Radnicki 1923 - Røde Stjerne Beograd

13:00 | AFF Suzuki Cup, Gruppe A
  Vietnam - Indonesien

13:00 | Football National League
  Baltika Kaliningrad - Volgar-Gazprom

13:00 | 2. Bundesliga
  Union Berlin - 1860 München

13:00 | 2. Bundesliga
  Frankfurt - Braunschweig

13:00 | Premier League
  Olimpik Donetsk - Illichivec Mariupol

13:15 | Championship
  Huddersfield - Sheffield Wednesday

13:45 | 1. Division
  Hearts - Rangers

14:00 | Ligue 2
  AC Havre - Sochaux FC

14:00 | PrvaLiga
  Nova Gorica - Zavrc

14:30 | Indian Super League
  FC Goa - FC Pune City

15:00 | Süper Lig
  Akhisar Bld Spor - Mersin Idman Yurdu

15:00 | 1. HNL
  Dinamo Zagreb - Hajduk Split

15:30 | 1. Division
  Pogon Szczecin - Podbeskidzie Bielsko Biala

15:30 | 1. Division
  Wisla Krakow - Gornik Leczna

15:30 | Bundesliga
  Bayern München - Hoffenheim

15:30 | Bundesliga
  Schalke 04 - Wolfsburg

15:30 | Bundesliga
  Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt

15:30 | Bundesliga
  Mainz 05 - Freiburg

15:30 | Bundesliga
  Hannover - Leverkusen

15:30 | Bundesliga
  Paderborn - Dortmund

16:00 | Bundesliga
  SV Grödig - Rapid Wien

16:00 | PrvaLiga
  Maribor - NK Koper

16:00 | PrvaLiga
  NK Rudar Velenje - Publikum Celje

16:00 | Championship
  Bournemouth - Ipswich

16:00 | Premier League
  Hapoel Tel Aviv - Hapoel Beer Sheva

16:00 | Championship
  Blackburn - Leeds United

16:00 | Championship
  Blackpool - Bolton

16:00 | Championship
  Charlton Athletic - Millwall

16:00 | Championship
  Norwich - Brighton

16:00 | Championship
  Rotherham United - Birmingham

16:00 | Championship
  Watford - Derby

16:00 | Championship
  Wigan - Middlesbrough

16:00 | Segunda Division
  Santander - CE Sabadell

16:00 | Championship
  Wolverhampton - Nottingham Forest

16:00 | Segunda Division
  SD Ponferradina - Barcelona B

16:00 | Premier League
  Dnipro - Goverla-Zakarpatia Uzgorod

16:00 | Primera Division
  Atletico Madrid - Malaga

17:00 | 1. Liga
  Brno - Marila Pribram

17:00 | 1. Liga
  Sparta Prag - C. Budejovice

17:00 | 1. HNL
  NK Zadar - HNK Rijeka

17:00 | Superligaen
  Esbjerg - Hobro IK

17:00 | Ligue 1
  Bastia - Lyon

17:00 | 1. Liga
  Slovan Liberec - Vysocina Jihlava

17:00 | 1. Liga
  FK Teplice - Dukla Prague

17:45 | Super League
  FC Sion - FC Zürich

18:00 | Serie A
  Atalanta Bergamo - AS Roma

18:00 | 1. Division
  Korona Kielce - Zawisza

18:00 | Pro League
  Royal Charleroi - Anderlecht

18:00 | Segunda Division
  Gijon - UD Llagostera

18:00 | PrvaLiga
  Olimpija Ljubljana - NK Domzale

18:00 | Süper Lig
  Galatasaray - Trabzonspor

18:00 | Primera Division
  SD Eibar - Real Madrid

18:15 | Segunda Division
  Numancia - Real Zaragoza

18:30 | Bundesliga
  Austria Wien - Admira Wacker

18:30 | Bundesliga
  Ried - SCR Altach

18:30 | Bundesliga
  Neustadt - Wolfsberger AC

18:30 | Bundesliga
  FC Köln - Hertha Berlin

18:30 | Premier League
  Metalist Kharkiv - Chernomorets Odessa

18:30 | Eredivisie
  Alkmaar - Vitesse

18:30 | Eredivisie
  Go Ahead Eagles - NAC Breda

18:30 | Premier League
  Ashdod SC - Maccabi Haifa

19:00 | Cup
  Trofense - Belenenses

19:30 | Superligaen
  FCK - Silkeborg

19:45 | Eredivisie
  Feyenoord - FC Dordrecht

20:00 | Super League
  Grasshoppers - Luzern

20:00 | Ligue 1
  Monaco - SM Caen

20:00 | Primera Division
  Barcelona - Sevilla

20:00 | Ligue 1
  Guingamp - Rennes

20:00 | Ligue 1
  Lorient FC - Lens

20:00 | Ligue 1
  Nice - Stade de Reims

20:00 | Segunda Division
  Tenerife - Mallorca

20:00 | Pro League
  RRC Peruwelz - Lierse

20:15 | 1. Liga
  Banik Ostrava - Jablonec

20:30 | Pro League
  Club Brugge - KV RS Waasland Beveren

20:45 | Serie A
  Lazio - Juventus

20:45 | Cup
  Benfica - Moreirense

20:45 | Eredivisie
  Ajax - Heerenveen

20:45 | Eredivisie
  Willem II - Excelsior

21:00 | Primera Division, Apertura
  Nacional de Montevideo - Juventud Piedras

21:00 | Primera Division, Indledende turnering
  Atletico De Rafaela - San Lorenzo

22:00 | Primera Division, Indledende turnering
  Olimpo - Rosario Central

22:00 | Primera Division
  Deportivo - Real Sociedad

22:00 | Primera Division, Clausura
  Nacional Asuncion - SOL De America

22:30 | Primera Division, Apertura
  S. Wanderers - Nublense

22:30 | Brasileiro Serie A
  Internacional RS - Atletico Belo Horizonte MG

23:10 | Primera Division, Indledende turnering
  Velez Sarsfield - Godoy Cruz

  Sun 23. November

06:00 | J2
  Sapporo - Jubilo Iwata

06:00 | J2
  Matsumoto Yamaga FC - Mito Hollyhock

06:00 | J2
  Kamatamare Sanuki - JEF United

06:15 | FA Cup
  Seoul - Seongnam Ilhwa Chunma

07:00 | Hyundai A-League
  Central Coast - Adelaide

10:00 | AFF Suzuki Cup, Gruppe B
  Malaysia - Myanmar

12:00 | Primera Division
  Rayo Vallecano - Celta de Vigo

12:00 | Segunda Division
  Valladolid - Union Deportiva Las Palmas

12:30 | Eredivisie
  Groningen - PSV

12:30 | Serie A
  FC Torino - Sassuolo

12:30 | Süper Lig
  Genclerbirligi - Kardemir Karabük

12:30 | Süper Lig
  Konyaspor - Gaziantepspor

13:00 | Premier League
  Met. Donetsk - Volyn Lutsk

13:00 | AFF Suzuki Cup, Gruppe B
  Singapore - Thailand

13:30 | 2. Bundesliga
  Nuremberg - Ingolstadt

13:30 | 2. Bundesliga
  Karlsruher - Erzgebirge Aue

13:30 | 2. Bundesliga
  RB Leipzig - St. Pauli

13:45 | Super League
  Basel - Aarau

13:45 | Premier League
  Partick Thistle - Aberdeen

13:45 | Super League
  St. Gallen - FC Vaduz

14:00 | Ligue 1
  FC Nantes - Saint Etienne

14:00 | Superligaen
  OB - FC Nordsjælland

14:30 | Eredivisie
  FC Zwolle - Twente

14:30 | Eredivisie
  Heracles Almelo - Den Haag

14:30 | Eerste Divisie
  Sparta Rotterdam - TOP Oss

14:30 | Indian Super League
  Mumbai City FC - Club Chennai

14:30 | Pro League
  KV Oostende - Standard Liège

14:30 | Indian Super League
  Club Chennai - Delhi Dynamos FC

15:00 | Serie A
  Napoli - Cagliari

15:00 | Serie A
  Udinese - AC Chievo

15:00 | 1. HNL
  NK Lokomotiva Zagreb - Slaven Belupo

15:00 | Süper Lig
  Eskisehirspor - Kayseri Erciyesspor

15:00 | Serie A
  Cesena - Sampdoria

15:00 | Serie A
  Parma - Empoli

15:00 | Serie A
  Hellas Verona - Fiorentina

15:30 | 1. Division
  Lechia Gdansk - Jagiellonia Bialystok

15:30 | Bundesliga
  Hamburg - Werder Bremen

15:45 | 1. Liga
  Viktoria Plzen - Bohemians 1905

16:00 | PrvaLiga
  Kalcer Radomlje - NK Krka

16:00 | Premier League
  Vorskla - Zorya

16:00 | Super League
  Thun - Young Boys Bern

16:30 | Bundesliga
  Sturm Graz - Red Bull Salzburg

16:45 | Eredivisie
  Utrecht - Cambuur L.

17:00 | Superligaen
  Brøndby - SønderjyskE

17:00 | Ligue 1
  Montpellier - Toulouse

17:00 | Segunda Division
  Girona - Recreativo

17:00 | 1. HNL
  RNK Split - NK Zagreb

17:00 | Segunda Division
  Mirandes - CD Leganes

17:00 | Superliga
  Partizan Beograd - Napredak

17:00 | Primera Division
  Levante - Valencia

17:30 | Bundesliga
  Stuttgart - Augsburg

18:00 | 1. Division
  Piast Gliwice - Lech Poznan

18:00 | 1. Liga
  SK Slavia Prag - Hradec Kralove

18:00 | Pro League
  Genk - Mechelen

18:00 | Süper Lig
  Besiktas - Kasimpasa

18:00 | Cup
  Clube Oriental De Lisboa - Vitoria FC

18:15 | Segunda Division
  Real Betis - CD Alaves

18:30 | Premier League
  Metalurg Zaporizhya - Dynamo Kiev

18:45 | Premier League
  Bnei Sakhnin FC - Beitar Jerusalem

19:00 | Primera Division
  Elche - Cordoba

19:00 | Superligaen
  FC Midtjylland - AaB

19:00 | Primera Division
  Unam Pumas - Monterrey

19:00 | Segunda Division
  Albacete - Osasuna

19:30 | MLS Playoff
  New York Red Bulls - New England

20:00 | Pro League
  Kortrijk - Zulte Waregem

20:00 | Primera Division, Apertura
  U. Catolica - Colo Colo

20:00 | Brasileiro Serie A
  Cruzeiro MG - Goias

20:15 | Cup
  Vitoria SC - Sporting Braga

20:45 | Serie A
  AC Milan - Inter

21:00 | Primera Division
  Villarreal - Getafe

21:00 | Primera Division, Apertura
  Atletico Fenix Montevideo - Penarol

21:00 | Primera Division, Indledende turnering
  Belgrano - Tigre

21:00 | Ligue 1
  Marseille - Bordeaux

21:00 | Primera Division, Indledende turnering
  Estudiantes - Defensa Y Justicia

21:00 | Segunda Division
  Alcorcon - CD Lugo

22:30 | Primera Division, Apertura
  Audax Italiano - U. de Concep

23:00 | MLS Playoff
  Los Angeles - Seattle Sounders

  Mon 24. November

18:00 | 1. Division
  Cracovia - Gornik Zabrze

18:00 | Süper Lig
  Balikesirspor - Sivasspor

19:00 | Süper Lig
  Bursaspor - Fenerbahce

19:45 | Challenge League
  Servette - Schaffhausen

20:00 | Eerste Divisie
  Ajax - NEC Nijmegen

20:00 | Eerste Divisie
  PSV Eindhoven - RKC Waalwijk

20:15 | 2. Bundesliga
  Düsseldorf - Greuther Fürth

20:30 | Ligue 2
  Troyes - Nancy

20:45 | Serie A
  Genoa - Palermo

20:45 | Primera Division
  Granada - Almería

  Tue 25. November

10:00 | AFF Suzuki Cup, Gruppe A
  Fillipinerne - Indonesien

13:00 | AFF Suzuki Cup, Gruppe A
  Laos - Vietnam

  Wed 26. November

11:30 | K-League Classic, Mesterskabsrunde
  Seoul - Pohang

  Thu 27. November


Seneste Videoer
   REKLAME
Bet365
Ladbrokes
Bwin
Free TV
21 Nov, 01:00 CET | Lima, ..
Hernandez - Munoz-De La ..
21 Nov, 16:30 CET | Andri ..
Basic - Kravchuk
21 Nov, 16:50 CET | Kampe
Monfils - Federer
21 Nov, 18:00 CET | 1. HNL
NK Osijek - NK Istra 1961
21 Nov, 18:00 CET | 1. Di ..
Ruch Chorzow SA - WKS Sl ..
21 Nov, 18:00 CET | Monte ..
Quinzi - Cachin
21 Nov, 18:10 CET | Tour ..
Bolelli - Estrella Burgos
21 Nov, 18:30 CET | Erste ..
Austria Lustenau - Flori ..
21 Nov, 18:00 CET | 1. HNL
NK Osijek - NK Istra 1961
21 Nov, 18:00 CET | 1. Di ..
Ruch Chorzow SA - WKS Sl ..
21 Nov, 18:00 CET | Premi ..
Karpaty Lviv - FC Shakht ..
21 Nov, 18:30 CET | Erste ..
Austria Lustenau - Flori ..
21 Nov, 18:30 CET | Erste ..
Linzer ASK - KSV 1919
21 Nov, 18:30 CET | Erste ..
SV Mattersburg - Wacker ..
21 Nov, 18:30 CET | Erste ..
TSV Hartberg - FC Liefer ..
21 Nov, 18:30 CET | 2. Bu ..
VfL Bochum - VfR Aalen